• Ukraine, Poland, USA, Czech, Israel
  • 380638474247
  • 08:00 - 20:00

Як просувати свій сайт в Google вигідно? За мінімальною ціною

Продвижение в ПС Google

Основними пріоритетами пошукача є висока якість контенту і насиченість ресурсу графічними матеріалами. DESIGNER.BIZ.UA надає послуги з просування сайтів в ПС Google на вигідних умовах. Наші фахівці добре знають особливості алгоритмів цієї популярної системи і враховують їх при розробці індивідуальної стратегії SEO оптимізації.

Переваги розкрутки сайтів в Гугл

Принципи відбору та ранжування сайтів в списках видачі в згаданій системі для країн СНД істотно відрізняються від тих, що застосовуються для Західної Європи і Америки.

Відповідно і методи роботи з просування сайтів в Google дещо інші, що при правильному їх використанні забезпечує ряд переваг:

  • Основна аудиторія пошукової системи — молоді люди, економічно активна і платоспроможна частина населення. Це докладність робить процес оптимізації виключно вигідним.
  • Оновлення списків видачі відбувається частіше, ніж в інших пошукових системах. Просування сайту в Гугл відбувається значно швидше з більш високою динамікою.
  • Діючі алгоритми дозволяють активно використовувати кількість посилань для розкрутки, що істотно розширює інструментарій СЕО-спеціаліста.

При формуванні веб-стратегії просування ресурсу в Google наші фахівці застосовують найбільш ефективні методи і їх комбінації. Це дозволяє не тільки в найкоротші терміни вивести сторінку в ТОП, а й утриматися на високих позиціях тривалий час.

Call Now Button