• Ukraine, Poland, USA, Czech, Israel
  • 380638474247
  • 08:00 - 20:00

ТОП сервіси комплексного моніторингу позицій сайту

ТОП сервіси комплексного моніторингу позицій сайту Июл 28, 2021 Мнение эксперта
LINE.PR-CY

LINE.PR-CY

Інструмент для відстеження позиції сайту в результатах пошуку, аналізу трафіку та ефективності рекламних, маркетингових компаній. Позиції перевіряються безпосередньо через XML.Yandex.

Majento

Majento

Додаток для відстеження пошукових позицій сайтів. Можна виконувати аналіз тексту окремих сторінок і щільність ключових фраз. Доступна командна робота над проектом.

Moz Pro

Moz Pro

Сервіс аналітики, збирає дані про пошуковому трафіку сайту, підбирає ключові слова, виносить рекомендації для оптимізації. Підходить для англомовних сайтів.

Rush Analytics

Rush Analytics

Сервіс для оптимізації сайтів, становить семантичне ядро ​​сайту, є фільтрація по регіонах, аналізує частоту запитів і сніппети, перевіряє індексацію сайту.

SEOlib

SEOlib

Набір інструментів для оптимізації сайту, оцінки видачі його в пошуку і аналізу ключових фраз. Є перевірка сніпетів, функція визначення релевантності сторінок, SEO-аудиту.

SeoRate

SeoRate

Сервіс для перевірки позицій сайту в пошукових системах і аналізу беклінків. Платформа становить власні рейтинги найпопулярніших в пошуку порталів з видачі 100 найпопулярніших ключових слів.

Serpfox

Serpfox

Сервіс, що відслідковує позиції сайту в Яндексі, Google, Yahoo і Bing, з можливістю вибору регіону і пошукового движка. Підходить для російськомовних ключових слів. Доступно брендування і вивантаження звітів в PDF-файли.

Пиксель Тулс

Пиксель Тулс

Набір інструментів для оптимізації сайтів. Додаток здійснює збір даних з пошукових систем про видимість ресурсу. Результати можна переглядати у вигляді звітів.

Топвизор

Топвизор

Сервіс пошукової аналітики для оптимізації сайтів, можна підключити бід-менеджер, Яндекс.Метрику або Google Analytics, є генератор sitemap, пошукова видача по тематиках.

Сервіси перевірки позицій сайту — це дуже потрібний і зручний інструмент для власників сайтів, SEO-фахівців, маркетологів, який значно економить час і полегшує роботу з просування сайтів. Сервіси відстеження позицій сайтів дозволяють проводити повноцінний контроль за позиціями сайтів в значущих пошукових системах, аналізувати інформацію про конкурентів і їх позиціях, формувати звіти за основними критеріями.

Call Now Button