• Ukraine, Poland, Israel
  • 380638474247Viber, Telegram
  • Online 12/7/365

SEO це ДОВГО, ДОРОГО і СКЛАДНО — ми розвіємо ці міфи!

SEO продвижение, оптимизация, реклама, заказать

95% людей впевнені, що SEO це ДОВГО, ДОРОГО і СКЛАДНО Ви теж так думаєте? Тоді ми розвіємо ці 3 Міфу довго.

ДОВГО?

SEO це дуже довго. Так говорять усі і помиляються. Задайте собі питання: «Як давно я займаюся цим бізнесом і скільки ще планую їм займатися?». Більшість з вас вже давно займається цим бізнесом і планує передати його дітям. Так довго чи ні 3-6 місяців? Це здасться довгим тільки для «стартаперів», які хочуть протестувати ринок. Адже Ви не з їх числа? При грамотному просуванні сайту ви потрапите в ТОП-3 вже через 3-4 місяці. А за пів року налаштуєте щільний потік клієнтів, який буде до вас звертатися все життя.

ДОРОГО?

Просування сайтів — дуже дорого. Це ще одна помилка. У рекламі немає понять «дорого» або «дешево». Реклама або «окупається» (приносить прибуток), або ні. Дійсно, якщо ви довірите просування якоїсь компанії або фрілансеру для вас це буде дуже дорого. Оскільки ніхто не буде ставитися до Вашого бізнесу з душею, крім вас самих. Мета всіх навколо вас — заробити грошей. Так склалося, що наш менталітет підказує взяти максимум грошей і витратити мінімум. Так роблять практично всі SEOшнікі. Для вас це перестане бути дорого як тільки ви почнете просування з запитів, які приносять вам максимальний прибуток, виведете їх за перші місяці в ТОП і почнете окупати всі витрати.

СКЛАДНО?

SEO — це дуже складно, підказує вам внутрішній голос. Насправді це міф, який SEOшнікі вселяють в голови своїх клієнтів. Вони не хочуть, щоб Ви зрозуміли, що SEO це просто і його можна робити самому. SEO — це чіткий покроковий набір простих дій. Де взяти цей покроковий алгоритм? Все дуже просто! Звертайтеся до студії Сергія Галкіна, і наші фахівці поділяться своїми знаннями в SEO просування вашого інтернет-магазину, сайту компанії, сайту візитки, форуму. Застосувавши їх на практиці, Ваш сайт неминуче потрапить на перші позиції Google і Яндекс.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button